עבריתעברית EnglishEnglish נוסע עסקי? מעונין בהצעה מיוחדת? לחץ כאן Contact Us 1800-200-024 | info@telaway.com

הסיפור שלנו

זוכרים את שנת 1998 (לפני כמעט 15 שנים), כאשר לרוב החברים שלכם עדיין לא היה טלפון סלולרי?
זוכרים את התקופה שבה דגם הטלפון הפופולרי ביותר באירופה היה NOKIA 5120 וה- STAR TAC שלט בארה"ב?
הדבר היחיד שניתן היה לעשות עם הטלפון היה לדבר. לא היו הודעות טקסט ולא SMS. לא רשת כלל עולמית, www (מה זה?), לא אפליקציות ולא פייסבוק.... אם רציתם להיות מאד "קול", היה לכם סנייק!

ומה עם כרטיסי סים? הם רק התחילו להיות בשימוש ברחבי העולם, ולמעשה עדיין לא היו קיימים בארה"ב. הרשתות בארה"ב היו כולן CDMA ו-TDMA – ללא כל אפשרות של החלפת הסים.
לנוסעים בשנות התשעים המאוחרות ובתחילת שנות ה-2000 לא הייתה כל ברירה. נסיעה לחו"ל פירושה היה איבוד כל קשר. טלפונים סלולריים פשוט לא יכלו לעבוד מחוץ לאזור הבית שלהם. הנדידה לא הוכנסה לשימוש במשך שנים רבות, וכאשר כבר הייתה קיימת, המחיר לדקה היה כזה שהיה מצטבר במהירות למחיר כרטיס הטיסה שלכם..

NOKIA 5120 | STAR TACIn my day, we had no flyingbirds and we were happy!


בשנת 1999, כאשר אחי הקטן ירמי למד בחו"ל, היה עליו להסתדר ללא טלפון סלולרי. הוא התעקש לומר שחייב להיות פתרון לתיירים כדי לשמור על קשר. לא חשבתי שהיה צורך במוצר מעין זה – בסופו של דבר, האם לא חלק מעניין הנסיעה לחו"ל היה להישאר רחוק מכל מה שמוכר? אולם הוא המשיך להתעקש – בדואר אלקטרוני – שיש היגיון בשירותי טלפון לנוסעים לחו"ל... והוא הצליח לשכנע אותי.

ירמי ואנוכי. החמוד זה אני.

כך נוצרה השותפות הראשונה בין ירמי לביני. מכיוון שזהו אחי הצעיר, אני עדיין אוהב לספר לאנשים שזה בכלל היה הרעיון שלי.


בתחילה השקענו משאבים רבים. קנינו טלפונים, והשכרנו טלפונים סלולריים לתלמידים זרים. העסקים פרחו, והרחבנו את תחום הפעילות לתיירים וקבוצות מטיילים. סיפקנו את שירותנו בארצות רבות ולבסוף עסקנו באספקת כרטיסי סים יותר מאשר באספקת טלפונים.

עבר זמן רב מאז שנת 1999. . כיום רובנו דבוקים לסמארטפונים שלנו: בלקברים ואייפונים וכל סוגי הטלפונים של אנדרואיד כמו ה- Samsung Galaxy וכד'. איננו עוזבים את הבית בלעדיהם. אנו בודקים באמצעותם את הדואר האלקטרוני שלנו, הלו"ז, חוברים לפייסבוק ומשתמשים באפליקציות המועדפות שלנו כל כמה דקות.
ירמי ואני יודעים שכאשר אתם נוסעים לחו"ל, הסמארטפון שלכם חייב לבוא איתכם! אנחנו יודעים שאתם רוצים להישאר בקשר, אתם רוצים לחפש לאן ללכת ומה לעשות, אתם רוצים לשתף אחרים בתמונות שלכם, לפרסם עדכונים ולא להיות מודאגים מתעריפי נדידה שערורייתיים וכמובן, אתם עדיין מעוניינים להמשיך ולבצע את המשימה המיושנת הזאת, לשוחח בטלפון.

אחי ואני חיפשנו במשך שנים את הפיתרון המושלם למבקרים בארה"ב, ולפני כשנה מצאנו אותו: כרטיס סים אמרקאי אחד המעניק לכם שירות כולל ושקט נפשי:


        • פשוט: הכנס והפעל – כל אחד יכול לעשות את זה!
        • מחובר: לעולם אל תחמיצו שיחה לטלפון הסלולרי שלכם. 
        • שיחות:שיחות ללא הגבלה לטלפונים נייחים וניידים בארץ, ושיחות מקומיות בארה"ב.
        • מקוון: שימוש בלתי מוגבל באיטרנט – גלישה, אפליקציות ועוד. 
        • ללא סיכון: שלמו פעם אחת ואל תשלמו שוב – ללא אפשרות נדידה או חריגה. 

אנו גאים במוצר כרטיס הסים האמרקאי המושלם של Telaway ואנו יודעים שתאהבו אותו – לקוחותינו בעבר מבטיחים לנו שלא יסעו לארה"ב בלעדיו!
אז תודה לכם מכולנו ב- Telaway על רכישת כרטיס הסים - של Telaway. אנו גאים להיות חלק מחופשתכם! 


אנו מאחלים לכם נסיעה מהנה ובטוחה, וזכרו – מדי פעם כדאי גם להקשיב לאח הקטן שלכם.

Secure payment with credit card